نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اجازه بیرون رفتن ندارم

899
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44895
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb اجازه بیرون رفتن ندارم

سلام
    من ۲۰ سالمه و از وقتی که رفتم راهنمایی تا الان خونوادم اجازه نمیدن که با دوستام برم بیرون
    مخصوصا مامانم چون خودش دورانی ک مجرد بوده مامانبزرگم خیلی اذیتش کرده در این خصوص و خب وقتی ۱۹دسالش بوده ازدواج کرده
    الان دقیقا داره کارایی که مامانبزرگم باهاش کرده رو با من میکنه و اجازه نمیده که با دوستام برم بیرون هر دفعه که برنامه ای هست من با کلی بهونه از دوستام عذر خاهی میکنم و باهاشون نمیرم
    چند روز پیش مامانم ۳ قلو به دنیا اورد و من انتظار داشتم سر این موضوع یکم کوتاه بیاد و اجازه بده من حداقل با دوستای صمیمیم بیرون برم
    از طرفی دختر خالم ۱۵ سالشه و هر هفته یک روز با دوستاش میره بیرون
    وقتی که اعتراض میکنم ب این موضوع مامانم میگ اون زندگی خودشو داره به ما ربطی نداره و میگه اگه میخای راحت باشی شوهر کن خونه شوهرت هرکاری خواستی بکن
    ولی واقعا من خیلی ناراحتم که تو این سن اجازه بیرون رفتن ندارم و بخاطر راحت شدن از وضعم باید ازدواج کنم
    لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48024
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اجازه بیرون رفتن ندارم

مامانتو که نمیشه عوض کرد ولی حالا مامانت یچیزی میگه شوهر کن راحت شی گول نخوریا شده ۱۰ سال دیگه این زندگیو تحمل کن ولی با کسی ازدواج کن که مطمئن باشی بیشتر ازین اذیتت نمیکنه و بهت آزادی میده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : اجازه بیرون رفتن ندارم

سلام به شما دوست عزیز
    خب اینکه شما تمایل به بیرون رفتن با دوستان خودتان داشته باشید اصلا چیز بدی نیست اما خب موضوع مهمی که وجود دارد این است که از مقایسه کردن خودت خوداری کنی چون در هرصورت هنجارهای خانوادگی افراد حتی در یک فامیل باهم متفاوت می باشد به همین خاطر هم مقایسه کردن کمکی به شما نمی کند.
    در این مسیر در کنار احترام به مادر بهتر است در زمان مناسبی در احترام به ایشان بیان کنید که نگرانی او را درک میکنید اما توقع دارید ایشان نیز نیازهای شما را درک کنند و بیان کنید اینکه ایشان می گویند ازدواج کن تا آزادی داشته باشی برایت با چه احساساتی همراه می باشد و یا این میزان مخالفت در کنار اینکه بخواهید با دوستانتان آشنا شوند و در کنار اینکه در ماه میزان مشخصی مثلا دوبار در ماه را بخواهید که در مکان و با افرادی که حتما به آنها خواهید گفت بیرون بروید.
    در این مسیر انعطاف پذیری شماها کنار هم در کنار صحبت و تعامل می تواند کمک کند تا نتیجه گیری بهتری داشته باشید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد